feb
26
“Dromen en groter worden dan wat er is, dat ik belangrijk. Jullie zijn uitgedaagd om groot te dromen en hebben de opdrachtgevers meegenomen. Maar wat jullie vooral lieten zien is dat succes komt door dromen niet op te geven.”
Fries Heinis, directeur Bouwend Nederland
"Het zit er weer op. De uitslagen zijn bekend en de jongen van het ROC hebben een eervolle vermelding ontvangen. Wel super om in de napraat te horen dat het best spannend en moeilijk was geweest voor de jury om een keuze te maken tussen Vlissingen en Amsterdam. Dit voelt als een mooie en een welverdiende 2e plaats. Dat hebben de boys ook verdiend. Hun concept zal verder gebruikt gaan worden binnen het traject om te komen tot een circulair ambachtscentrum Amsterdam."
Gerard Wiggers, gemeente Amsterdam
Naomie Montenegro Navarro, TNO
"SMARTCirculair is een unieke kans om studenten intrinsiek te motiveren met een authentieke praktijkopdracht. De studenten maken kennis met technieken en ontwikkelingen van de toekomst, zowel voor studenten als docenten optimaal leren."
Cor Konings, Summa College
© 2021 SMARTCirculair