nov
28
“Dromen en groter worden dan wat er is, dat ik belangrijk. Jullie zijn uitgedaagd om groot te dromen en hebben de opdrachtgevers meegenomen. Maar wat jullie vooral lieten zien is dat succes komt door dromen niet op te geven.”
Fries Heinis, directeur Bouwend Nederland
"We hebben een mooi project. Als ik langer de tijd had gehad, had ik de tijd gehad om nog meer te onderzoeken."
Student Techniekcollege Rotterdam
"N.a.v. de ontwerp/bouwwedstrijd in 2019 heb ik één van de studenten van team Amsterdam benaderd. Zijn projectteam had het recyclecentrum voor de gemeente Amsterdam ontworpen. Hij heeft bij mij een half jaar stage gelopen. We waren onder de indruk van de creativiteit en kennis van deze MBO-er."
Henk Verschuuren, Antea Group
"We hebben een uitdaging: we moeten naar schaal en snelheid. Bedrijven, onderwijs en overheden moeten kijken naar de gezamenlijke impact. We zijn al ongelooflijk ver gekomen. De komende tien jaar gaat dat versnellen."
Thomas Rau
© 2021 SMARTCirculair