Nieuws
Reviews van scholen, gemeenten, provincies, bedrijven en organisaties
`Onze ICT-studenten lopen nog steeds te stralen in de gangen. Ze zijn zo ongelooflijk gegroeid. Het zijn ICT-ers en die zijn niet zo extravert. Met hun Energie uit planten concept zijn ze boven zichzelf uitgestegen en genieten hier nog steeds van. 'Ik krijg energie van de Energie OntwerpChallenge." Maurice Hommen, Gilde ICT College Venray
Maurice Hommen, manager ICT Gilde Opleidingen
"Ik vind het vooral belangrijk dat hier ook daadwerkelijk aan opdrachten wordt gewerkt die er toe doen. Het verse bloed vandaag tijdens de SMARTCirculair Excellencedag en de enorme energie, draagt bij aan circulaire oplossingen in de praktijk."
Charles Nijssen, Provincie Overijssel
‘Van fouten maken leren studenten het meest.’
Floris Mokveld, Groene Transformator Roermond
“De realiteit is dat we alle mogelijke oplossingen moeten aangrijpen om duurzaam te bouwen, en dat is precies wat jullie hebben gedaan. Vaak worden MBO’ers neergezet als ‘de handjes’ van onze samenleving, maar jullie zijn de mensen die het verschil gaan maken.”
Ruud Koornstra, juryvoorzitter en nationale energiecommissaris