https://blog.routelink.net.id/euro/https://blog.routelink.net.id/wp-includes/js/uploads/https://blog.routelink.net.id/wp-includes/Requests/pkv/https://iri.aiou.edu.pk/pkvgames/https://iri.aiou.edu.pk/euro/https://iri.aiou.edu.pk/bandarqq/https://muikotaprobolinggo.or.id/bandarqq/https://muikotaprobolinggo.or.id/dominoqq/https://muikotaprobolinggo.or.id/pkvgames/https://muikotaprobolinggo.or.id/pokerqq/https://muikotaprobolinggo.or.id/dentoto/https://muikotaprobolinggo.or.id/euro/https://serangkainews.id/bandarqq/https://serangkainews.id/dominoqq/https://ukas.sarawak.gov.my/wp-content/dominoqq/https://ukas.sarawak.gov.my/wp-content/bandarqq/https://ukas.sarawak.gov.my/wp-content/pkvgames/https://adnagency.pt/wp-content/plugins/maintenance/bandarqq/https://adnagency.pt/wp-content/plugins/maintenance/dominoqq/https://adnagency.pt/wp-content/plugins/maintenance/pkvgames/https://www.itinova.org/routine/bandarqq/https://www.itinova.org/routine/dominoqq/https://www.itinova.org/routine/pkv/https://www.itinova.org/routine/pkv/https://future.kouiki-kansai.jp/wp-includes/js/euro/https://future.kouiki-kansai.jp/app/bandarqq/https://future.kouiki-kansai.jp/app/dominoqq/https://future.kouiki-kansai.jp/app/pkvgames/https://www.trg.pt/ficheiros/bandarqq/https://www.trg.pt/ficheiros/dominoqq/https://www.trg.pt/ficheiros/pkv/https://pkvgames.hondacokroaminoto.co.id/https://bandarqq.hondacokroaminoto.co.id/
https://desa-ciherang.kuningankab.go.id/wp-content/themes/twentytwentyfour/hrctoto/https://dindikpora.rembangkab.go.id/wp-content/languages/slot1131/https://www.bpsk.kuningankab.go.id/slot-murah/
Betrokken bedrijven - SMARTCirculair

Betrokken bedrijven

Betrokken bedrijven

Wij danken alle bedrijven en organisaties in heel Nederland die zich inzetten voor de SMARTCirculair studententeams. Op de foto: Kick off Noorderpoort Stadskanaal

Dankzij de samenwerking met onderstaande bedrijven en organisaties is de SMARTCirculair Bouw OntwerpChallenge uitgegroeid tot een landelijke wedstrijd van formaat. Samen zorgen we jaarlijks voor honderden klimaatambassadeurs en mogelijk ook uw jong professionals in de nabije toekomst.

Deze bedrijven zetten zich belangeloos in voor studenten en hun docenten. Bedrijven in de regio zorgen voor kennisverdieping door workshops, masterclasses en gastlessen te geven bij hen op lokatie of op de school.

En tijdens de SMARTCirculair evenementen zoals de kick off, de landelijke excellence dag en de finale dag stellen zij tijd, materialen en middelen ter beschikking in de vorm van de vele workshops, experimenteerlabs, als adviseur, keynote speaker en nog veel meer.

 

 

 

 

Maak kennis met de vele bedrijven waarmee we samenwerken

 

1 12 Build, Peter Brouwer Enschede OV
2 19 Het Atelier, Erik van Schijndel Zwolle OV
3 4Silence, Ysbrand Wijnant Enschede OV
4 Aannemersbedrijf de Jong B.V., Jan de Jong Oosterwolde FR
5 ABC Nova, Dennis Tonningen Utrecht UT
6 abtWassenaar Groningen, Ronald van der Bij,  Jari Dijkema Groningen GR
7 AC Consult, Fieldlab Boxtel Eemnes UT
8 Accenture BV, Henk Bijl Amsterdam NH
9 Add-Vision, Cees Willem Koorneef Vlissingen ZLD
10 Adviesbureau Cor, Cor van Dijken Zwolle OV
11 Aebi Schmidt Nederland, Nido Holten, zoutstrooiwagens  Holten OV
12 Aedes vereniging van woningcorportaties, Anne van Stijn en Maarten Georgius Den Haag ZH
13 Aeres Tech, Tim Exoo Ede GLD
14 Agmo Crop Productions, Fieldlab Boxtel Boxtel NB
15 Alba Concepts, Woud Jansen en Nina Ruig Rosmalen NB
16 Alcedo, Freddy Rutterkamp Holten OV
17 Alliander, Pallas Agterberg Arnhem GLD
18 Allicht, Gerrit Baron van Coeverden Etten-Leur NB
19 AmperaPark, Ramon Hansté Enschede OV
20 Antea Group, Joris Knigge Breda NB
21 Arcadis, Luc Veeger Amersfoort UT
22 Archi3o, Renz Pijnenborgh en Kim Verhoeven Den Bosch NB
23 Architect Arnold Homan Oosterzee FR
24 Archiview, Jack van der Palen Groningen GR
25 Arkom Windpower/Voorzitter Harold Lever Papendrecht ZH
26 ARX Architecten, Alfonso Wolbert Hengelo OV
27 Atelier Arnhem West, Vincent van Bruggen Arnhem GLD
28 Avans Centre of Expertise Biobased Economie, Douwe Frits Broens Breda NB
28 Auditum, Jan Bri; Harderwijk OV
29 B2B Networks, Ferdinand van Bergen Breda NB
30 BAM, Stefano Tomé Bunnik UT
31 Bamboe Bouw Nederland, Melger Hulsebos Beverwijk NH
31 Bambooteq, Joek Brands Rijnsburg NH
32 Bank15, Jerry Opier Tilburg NB
33 Batenburg EnergieTechniek, Ronald Berkhout Capelle aan de IJssel ZH
34 Berenschot Adviserend Architecten, Maartje Berenschot Bolsward FR
35 Besa, Robert Jipping Borger GR
36 Bessels Architekten, Robert-Jan Pel Twello GLD
37 Betonvereniging, Henk Wapperom Gouda ZH
38 Binx Smartility, Remco Balvert Groenlo GLD
39 Biodivers BV, Peter de Groot Oudewater UT
40 Biomimicry, Lydia Fraaije, Linday Cafsia Utrecht UT
41 Biosintrum, Ineke Lemmen Ooststellingwerf FR
42 Bizgoods, Fleur Olde Heuvelt Amsterdam NH
43 Blossom architecture, Leyla Godoy Zwolle OV
44 BOEi, Joost de Bruijn Amersfoort UT
45 Bork Groep, Roelof Bork Stuifzand DR
46 Bostic Nederland BV, Nick Haring Roosendaal NB
47 Bouwbedrijf Buiteveld, Jacob Koopmans Oosterwolde FR
48 Bouwbedrijf Doornenbal, Mart Doornebal Appelscha FR
49 Bouwcentrum Nobel, Wim Ten Bolscher Lochem GLD
50 Bouwend Nederland, Arjen Walinga, Fries Heinis, Wilbert Schellens Zoetermeer ZH
51 Bouwgenoot Bouwkundig Adviesbureau, Gerrit Ruesink Deventer OV
52 Bouwgroep Dijksma Draisma, Wietse de Vries Dokkum FR
53 Bowinn, Martin van der Veen Dokkum FR
54 BPD Gebiedsontwikkeling, John van den Heuvel Amsterdam NH
55 Braaksma & Roos architecten, Lucia van der Horst, Allard de Goeij Den Haag ZH
56 Brabantse OntwikkelingsMaatschappij BOM, Paul Gosselink Tilburg NB
57 Breman Installaties, Dave Nouris Genemuiden ZLD
58 BuAs Breda, Hans Quak Breda NB
59 Building Balance, Jan Willem van de Groep Almere FL
60 Building for Good, Cor van Dijken Zwolle OV
61 Built by Nature, Peter Fraanje Amsterdam NH
62 Bureau 1232, Henk Odijk Groningen GR
63 Bureau SLA, Peter van Assche Amsterdam NH
64 Bureau Zeep, Jeroen Pot Amersfoort UT
65 BurgSolar, FieldLab Boxtel Amsterdam NH
66 Buro Boot, Maarten Baan Veenendaal UT
67 Buro MA.AN, Sven van Oosten Zwolle OV
68 Buro Ruimte en Groen, José Simonse Borssele ZLD
69 Business Energy, Robert Wit Den Bosch NB
70 C2C Bouwgroep, Kees Verweel Deventer Profielen  Breda NB
71 CADvisual Benelux, Joost Wijnen Uden NB
72 Carlisle Kampen, Benno Nijenhuis Kampen OV
73 CCM Europe, Bart-Jan Pompen Kampen OV
74 Centrum Hout, Paul van den Heuvel Almere FL
75 CFP Green Buildings, Orin Tijsse Klasen Apeldoorn GLD
76 Circl is onderdeel van de ABN Amro Amsterdam NH
77 Circo!, Stella van Himbergen Utrecht Ut
78 Circulair Friesland, Heleentje Swart  Leeuwarden FR
79 Circular Designgroep, Joris Ketelaars Venlo LB
80 Circulus Biobased materialen, Jaap Timmers  Buren GLD
81 Cirkel Lab, Stella van Nieuwkerk, Rutger Buch Amsterdam NH
82 Cirkelstad regio Gelderland, Wytze Kuijper Apeldoorn GLD
83 Cirkelstad regio Utrecht, Wytze Kuijper  Utrecht UT
84 Cirto, Angela Groothuis, Zwolle OV
85 Clear Rivers, Ramon Knoester Rotterdam ZH
86 Climate CleanUp, Sven Jense, Sacha Brons en Bert van Valenberg Amsterdam NH
87 Coen Hagedoorn Bouwgroep, Bouw Hiemenga Amersfoort UT
88 Composites NL, Rudmer Heij  Bussum GR
89 Contek Serooskerke BV, Rick de Vlieger  Serooskerke ZLD
90 Copijn landschapsarchitectuur, Willem Horst Utrecht UT
91 Cradle to Cradle Expolab, Bas van de Westerlo Venlo LB
92 Darel BV, Jelte Bosma en Albert Paardekam Rotterdam ZH
93 De Betonvereniging, Henk Wapperom Gouda ZH
94 De Brokkenmákers, Hylke Faber Amsterdam NH
95 De Groene Druppel, Mirko van Ingen Amsterdam NH
96 De Groot Groep, Jacques Mathijsen  Voorschoten ZH
97 De Groot Installatiegroep, Jacques Mathijsen  Emmen DR
98 De Groot Planontwikkeling, Folkert de Groot Stadskanaal GR
99 De Groot Vroomshoop Bouwsystemen, Rene Jansen Vroomshoop OV
100 De Jonge Klimaatbeweging, Anne Wilbers Amsterdam NH
101 De Kok Bouwgroep, Bas de Kok Bergen op Zoom NB
102 De Kok Holding, Leon de Kok Bergen op Zoom NB
103 De Kok, Leon de Kok Bergen op Zoom NB
104 De Lighthouse Club, Ad van Luijt Rotterdam ZH
105 De Meeuw, Frank van Ooyen en Ronald Slaats Oirschot NB
106 de Vries Installatietechniek, Jeroen van der Geest Leeuwarden FR
107 De Waal Consulting en Funderingstechnieken, Jan de Waal Nieuwerkerk aan den IJssel ZH
108 De Woningbouwers, Coen van Rooyen Rijswijk ZH
109 Debets BVm Frans Debets Amsterdam NH
110 DEDRIE Architecten, Ger Rosier Schimmert LB
111 Deerns Ingenieursbureau, Peter Buurman Den Haag ZH
112 Den Ouden Groep, Fieldlab Boxtel Schijndel NB
113 Deventer Profielen, Kees Verweel Breda NB
114 DGMR Bouwfysica, Antwan van Haaren, Mieke Timmerman, Abel Mensink Arnhem GLD
115 DigiWorld 3D, Erwin Veldman Middelburg ZLD
116 Dijkstra Draisma, Coen Verboom en Wietse de Vries Dokkum FR
117 Dillen Bouwbedrijf, Cees van Dillen Culemborg GLD
118 Doc33, Henk Heeres Hoogeveen DR
119 Dockwize, Marijn Heere Vlissingen ZLD
120 DonkerVeenstra, Reint Donker Drachten FR
121 DOOR architecten, Saskia Oranje Amsterdam NH
122 Dun Agro, Herman Kaijser Oude Pekelaar GR
123 Dura Vermeer, Daan Posthouwer Utrecht UT
124 DURA Vermeer, Samira Kassttar Rotterdam ZH
125 Durocan Fieldlab Boxtel Mierlo NB
126 Dusseldorp Aannemersbedrijf, René Plaggenburg Lichtenvoorde OV
127 Dutch Climate Systems, Arthur van der Lee Bleiswijk ZH
128 Dutch Design Studio, Michel Stomphorst Barneveld GLD
129 Dutch National Youth Council, Joris van Schie Utrecht UT
130 Duurzaam Thuis Twente, Zwerius Kriegsman  Hengelo OV
131 Duurzaamheid.nl, Annemarie Rakhorst Den Bosch NB
132 DW Prefab, Douwe Leerstra Serooskerke ZLD
133 Dynteq, Rob Lenferink Enschede OV
134 E-Connection, Ton Hierdes Bunnik UT
135 E-Trucks, Andre Beukers Westerhoven NB
136 E4S Consult B.V.,Frank Zegers Wageningen GLD
137 Earth Kweek, Marijn van Rossum Vianen UT
138 Eco-Logisch, Jeroen Koorevaar Leimuiden NH
139 Eco-Makelaar, Richard de la Roy Venlo LB
140 Ecoboard International, Waldo Prilon Delft ZH
141 Ecobouw Nederland, Fred van de Burgh  Wageningen GLD
142 Ecobouw Salland, Rens Borgers Heino OV
143 Ecocert Emmen, Thom Wubs Emmen DR
144 Ecocert, Maarten den Ouden Groningen GR
145 EcoCoatings, Ernst de Nobel Den Haag ZH
146 Ecodorp Boekel, Ad Vlems Boekel NB
147 EcoGroen advies&ingenieursbureau, Guus Engelbertink Zwolle OV
148 Ecomarketeer, Lars van Beusekom Rotterdam ZH
149 Ecoras, Cor Kamminga Groningen GR
150 EkoFLin BV, Hugo Immink Bavel NB
151 Ekotex, Victor Franke Bunschoten-Spakenburg UT
152 EKwadraat, Andries Metz, Jan Hemrica, Jan Zuidema Leeuwarden FR
153 Empuls, Rob van Buitenen Den Bosch NB
154 ENDTer Bouwkundig advies, Ernst N.D. Terpstra Groningen GR
155 Energieploeg, Eelke Ploeg Groningen GR
156 Energy Abundance, Casper Boom en  Karsten van Asdonk  Utrecht UT
157 EnTrance Groningen, Candida Godefroy Groningen GR
158 Enveo, Harm van den Brand Tilburg NB
159 Epea, Hein van Tuijl Eindhoven NB
160 Era Contour, Mildred Pijnenborg Zoetermeer ZH
161 Erasmus R’Dam, Derk Loorbach Rotterdam ZH
162 Erfdelen, Pieter Parmentier Olst OV
163 Ex-Interiors Architecten, Martijn van Silfhout Nieuwegein UT
164 Fabel Film, Johannes van Beeck Tilburg NB
165 Feenstra, Harry Slump Tilburg NB
166 Fibercore Europe, Martijn Veltkamp Rotterdam ZH
167 Field Factors, Wilrik Kok Delft ZH
168 Firan, Douwe van der Meer Arnhem GLD
169 FlexWoning, Thijs van Gestel Veenendaal UT
170 Floating Solar, Nick van Druten Rhenen UT
171 Forest Living, Boy Rolloos Zwolle OV
172 Fraai Architecten, Lydia Fraaije Den Bosch NB
173 Frans Beune landschap en stedenbouw, Frans Beune Assen DR
174 Frantzen et al Architecten, Tom Frantzen Amsterdam NH
175 Friso Bouwgroep, Jan Wageman Leeuwarden FR
176 Future Builders. Arjan Wallinga Zoetermeer ZH
177 Futurelab Eindhoven, Niels Bultink Eindhoven NB
178 Geldersche Houtbouw BV, Goos Mulder Kootwijkerbroek FLD
179 Gemeente Dantumadiel, Peter van Noort en Michiel Oosterhagen Damwald FR
180 Gemeente Haarlemmermeer, Martin Bastiaans  Hoofddorp NH
181 Gemeente Utrecht Innovatie & Social Return,Martin Jansen en Jochanan Nagel Utrecht UT
182 Gemeente Zoetermeer, Reinoud Bakker, Alex Berendsen, Richard den Blanken  Zoetermeer ZH
183 GEP regenwater, Fred Prins Arkel ZH
184 Get-Agrip, Lieneke de Wolf  Terneuzen ZLD
185 Geveke Elektro, Menno Geveke Westvoorne ZH
186 Gideonstribe, Norbert Schotte Houten UT
187 Goes Engineers, Diederik Wagenaar Middelburg ZLD
188 Good Light Group, Jan Denneman Eindhoven NB
189 Gooimeer, Jan-Willem Herrewijnen Almere FLD
190 Green Fiber, Jaap Timmers Ridderkerk ZH
191 Green Giraffe, Joel Nolten Utrecht UT
192 Greenpaints, Erik Waanders  Enter OV
193 Greenport Venlo, Mirabel Blokland en Rene Postulart Venlo LB
194 GreenTogether BV, Wim-Heerke Spronk Angerlo GLD
195 Greenworks, Gerard Hospers Breda NB
196 Groene Bouwmaterialen, Koert en Stephan Oud-Heusden NB
197 Groothuis Bouwgroep, Willem Jan van de Worp Genemuiden OV
198 H2A studio, Peter Groot Arnhem GLD
199 H2Point, Paul Smits Made NB
200 HAN, Ab Ruitenbeek Arnhem GLD
201 Hanze Hogeschool, Steven de Bo Groningen GR
202 Heijmans Bouw, Jan Willem Burgmans,  Rosmalen NB
203 Heijmans, Pim Ketelaars Rosmalen NB
204 Hempflax, Eelkje Oldenburger Oude Pekela GR
205 Hemubo, Michel Vissere Almelo FLD
206 Hertalan EPDM Dakdekking, Benno Nijenhuis Kampen OV
207 Hesco Bouw, Fokkovan Calker Stadskanaal GR
208 Het Groene Brein, Antoine Heideveld Utrecht UT
209 HoCoSto, Siebe Geerts Zundert NB
210 Hogeschool Rotterdam, Karlo Heijnen Rotterdam ZH
211 Hogeschool van Amsterdam, Walther Ploos van Amstel  Amsterdam NH
212 Holland Composites BV, Pieterjan Dwarshuis Lelystad FLD
213 Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier, Karel Bruin – Baerts Heerhugowaard NH
214 Hoogte 2 Architecten / H2A studio, Peter Groot Arnhem GLD
215 Hoppenbrouwers Installatietechniek, Rene van Loon Udenhout NB
216 HT Greenhouses, Axl van der Kruk De Lier ZH
217 Huisman Bouwmanagement, Anne Huisman en Willem Jan Huisman Epse OV
218 HuneBouw, André Baron Hoogeveen DR
219 I’M architecten, Marting Kleine Schaars Deventer OV
220 ICDubo, Maurice van der Meer Rotterdam ZH
221 ICS Adviseurs, Jan Willem van Kasteel Zwolle OV
222 Idealis Studentenhuisvesting, Nico Stunnenberg Wageningen GLD
223 IHOG, Jakob Zwinderman Veendam GR
224 IMd Raadgevende Ingenieurs, Pim Peter  Rotterdam ZH
225 Inbo, Hermen Smelt en Rien van Egdom Woudenberg GLD
226 Inbo, Jochem Kok Amsterdam NH
227 Ingenii Bouwinnovatie, Peter Kuindersma Harderwijk OV
228 Inn Between, Mirjam te Bokkel Nieuwegein UT
229 Innovatiepunt ‘KAAP’, Cees Willem Koorneef Vlissingen ZLD
230 Insert, Peter Kreukniet Veenendaal UT
231 Insida Vormgeving, Maartje van Lieshout Boxtel NB
232 Interface, Geanne van Arkel Scherpenzeel GLD
233 Isolco houtwol/cementplaten, Arjan Weisink Maarheeze NB
234 ITN Installatietechniek, Michiel Dekens Ede GLD
235 Iv-Bouw b.v., Michiel Flikkema Papendrecht ZH
236 JMB Bouw, Joshua Brunsveld Amsterdam NH
237 Joint Origin, John Olie Arnhem GLD
238 Jong RES, Charlotte Boer Leeuwarden FR
239 Jonge klimaatbeweging, Jan Haak Utrecht UT
240 Joosten Ecodak, Geert-Jan Derksen Bemmel GLD
241 Joris Verhoeven Architectuur, Joris Tilburg NB
242 Jorritsma Bouw, Hans Jorritsma Leeuwarden FR
243 JRT Bouw, Ton Peters, Jamaica Ruyters Echt LB
244 KAW architecten, Reimar von Meding Rotterdam ZH
245 Kerklaan Greenhouses, Rick van Buijtene Berkel en Rodenrijs ZH
246 Keyport Limburg, Ton Hagelstein Weert LB
247 KLM, Erik Felëus  Amsterdam NH
248 Koola, Majorie Kool Amsterdam NH
249 Koopmans bouwgroep, Bram Bevers Enschede OV
250 Kuijpers Ecopartners, Ron Lemmen Rotterdam ZH
251 Lagemaat – Arend van de Beek, Gerd-Jan Jongerman Heerde GLD
252 Laminated Timber Solutions, Pieter Geven Ede GLD
253 Lefier, Henk Telkamp Stadskanaal GR
254 Lenfering, Carlus Lenferink Zwolle OV
255 Leren voor Morgen, Daan de Kruijf Woerden ZH
256 Lesscher installatietechniek, Alex Lesscher Saasveld OV
257 Lievensen ingenieurs Apeldoorn, Eric van den Broek Apeldoorn GLD
258 Lievensen ingenieurs Breda, Margriet KRÜSE Breda NB
259 Lister Buildings, Robert Schellekens Den Bosch NB
260 LJ Solutions, Roel Tromp Hardenberg OV
261 LKSVDD architecten, Martin Huiskes  Enschede OV
262 LMG reclamebureau, Perry Kentin Goes ZLD
263 LocalWise, Fedde Jorritsma Ter Apel GR
264 LOGUS Bouwmaterialen, Christiaan Strating Vlissingen ZLD
265 Lola Landschapsarchitecten, Peter Veenstra Rotterdam ZH
266 Lucrato, Gerrie van Sunder Apeldoorn GLD
267 M-frame Staalframebouw BV, Peter van Gent Zwartemeer DR
268 M3E Groep: Advies- en Ingenieursbureau, Nick Kuhlemann Capelle aan de IJssel ZH
269 Maartje Steijvers Coaching en Advies, Maartje Venlo LB
270 Madelon Bruins, social media influencer  Enschede OV
271 Magnify Marketing, Wessel Hebing Rotterdam ZH
272 Magnolia Tuinontwerp, Nienke Plantinga, landschapsarchitect Hattem OV
273 Maiburg, Leon van Dun Waalwijk NB
274 MakePort Mercurius, Maarten van der Vlist Stadskanaal GR
275 Maris Projects Fieldlab Boxtel Schijndel NB
276 MDB BV, Sharukh Murg Bergambacht ZH
277 Megaborn, Niels van Amstel en Jasper Pat Waardenburg GLD
278 Meijs Ingenieurs, Dick van Veelen Wateringen ZH
279 Merwede LAB, Mirjam Schmull Utrecht UT
280 Metabolic, Chris Monaghan Amsterdam NH
281 Mewa Plastics Fieldlab Boxtel Schijndel NB
282 MH Interieurdesign, Marian Hettelaar ‘s-Heerenberg GLD
283 Mijn GemeenteDichtbij, Wilfred Clement Boxtel NB
284 Mijn Waterfabriek, Johan Bel  Hardenberg OV
285 MOOI | H+N+S Landscape Architects, Jandirk Hoekstra Amersfoort UT
286 MOOI, Marlies van Diest Baarn UT
287 MOOS, Joost Hoffman Amsterdam NH
288 Mulder Aannemersbedrijf, Alwie Mulder Beckum OV
289 MVO Nederland, Ruud Koornstra Utrecht UT
290 MVSA architecten, Roberto Meyer Amsterdam NH
291 NarrativA Architecten, Shi van Vlijmen Houten UT
292 Nationaal Coördinator Groningen, Ronald Kuik Groningen GR
293 Nationaal Kenniscentrum Biobased Bouwen, Xander de Bruine Almere FL
294 Natuur & Milieu, Marjolein Demmers Utrecht UT
295 Natuurinclusief ontwerpen, Kim van der Leest Velp GLD
296 Natuurlijk Bouwen BV, Jesse ten Have Ooststellingwerf FR
297 Neon Life, Roel Tromp Hardenberg OV
298 NEPROM, Claudia Bouwens Voorburg ZH
299 Netwerk Conceptueel Bouwen, Olga Görts  Nijmegen GLD
300 NEVAP, Ilja Werkhoven Veenendaal UT
301 New Age Learning, Fieldlab Boxtel Roosendaal NB
302 New Builders, Leo Nieuwenhuis Rijssen OV
303 New Horizon Urban Mining, Michael Baars Amsterdam NH
304 NHL Stenden, Rik Brouwer en Daan Rooijen, BioComposieten Leeuwarden FR
305 Nicola Telderman Coaching Goes ZLD
306 Nieman Raadgevend Ingenieurs, Peter Kuindersma Harderwijk OV
307 Nijhoff architecten, Geert Nijhoff Wierden OV
308 Nijhuis Noord, Nijhuis Bouw BV, Rob Nijhuis Assen DR
309 No Waste Decoration, Monique Dickhaut Hoofddorp NH
310 NSVV, Gerrit van Coeverden Ede GLD
311 NUR-Holz, Houtbouw, Jos Wagemans Alblasserdam ZH
312 Okra Landschapsarchitectuur, Wim Voogt Utrecht UT
313 Omnia Wonen, Richard Winters Harderwijk OV
314 Omrin, Meinard Kuipers Heerenveen FR
315 ooz.nl, Henk Kaptein Zwolle OV
316 Optigrün Benelux, Henk Vlijm Nijkerk GLD
317 OrangeGas, Marcel Borger Heerenveen FR
318 Orga Architect, Daan Bruggink en Steven van Leeuwen  Nijmegen GLD
319 Pellikaan Bouwbedrijf BV, Hein Arntz Tilburg NB
320 Pi de Bruijn co-architect van Architekten Cie Amsterdam NH
321 Pioneering, Alfonso Wolbert Enschede OV
322 Plant-E, Daniel Groen Wageningen GLD
323 Plegt Vos, Klaartje Molthof Utrecht UT
324 Plekvoor, Bardo Mutsaers Soesterberg UT
325 Plugin City, Marc van der Linden Eindhoven NB
326 Pro Suber, Arnoud Hanenburg,  Tilburg NB
327 Productdesign en kunst van afvalmaterialen Tijn van Orsouw Arnhem GLD
328 Provincie Noord-Holland, Jan Wijkhuizen (mobiliteit) Haarlem NH
329 Provincie Utrecht, Derk Dohle (mobiliteit) Utrecht UT
330 Qbus Duurzaam BV, Tijmen Jansen Rosmalen NB
331 Raab Karcher, Gerhard Hospers Ede GLD
332 Ravenkop Urban Strategies, Wouter Spijkerman Utrecht UT
333 Reel BV, Berend Matzinger Roermond LB
334 ReintenInfra, Herman Reinten en Karin Rog  Oldenzaal OV
335 Remeha, Arthur van Schayk Apeldoorn GLD
336 Rendo Netwerken, Bastiaan Meijer Meppel ZH
337 Renewbuilding BV, Wim-Heerke Spronk Oud Alblas DR
338 Rentmeester 2050, Maurice Beijk Enschede OV
339 Rijksrederij RWS, Loek Verheijen en Bianca Janssen Utrecht UT
340 Rijnboutt Architecten, Rozemarijn de Jong, Joost Verheus Amsterdam NH
341 Ro-Ad Architecten, Ro Koster Bergen op Zoom NB
342 Ro&Ad architecten, Ro Koster Middelburg ZLD
343 Rockwool Nederland, Hans Spronken Roermond LB
344 Roggebotstaete, Guus van der Ven Dronten FLD
345 Roobeek Advies, Henry de Roo Emmen DR
346 Rothuizen Architecten Stedenbouwkundigen, Erik van der Valk Middelburg ZLD
347 Royal Dak / Soprema Group Leeuwarden FR
348 Royal Haskoning DHV, Gijs Joosen, Ruben Roelofs Amersfoort UT
349 Royal Schiphol Group, Erik Felëus Amsterdam NH
350 Roza Ontwerpbureau, Pieter Roza Wageningen GLD
351 Rtunda, Jeroen de Putter Hilversum NH
352 Rutte Groep, Youri Rutte Amsterdam en Zaandam NH
353 RWS Bouw, Wouter Wingelaar Sliedrecht ZH
354 RWS Zeeland, Kees Steenepoorte Middelburg ZLD
355 RWS, Zwolle, Henk Looijen Zwolle OV
356 Salverda, Arjan Berends ’t Harde OV
357 SBS Smart Building Design, Ger van der Zanden Rotterdam ZH
358 Schöck Nederland B.V., Jeroen Troost Apeldoorn GLD
359 SDG Noord, Anita van der Noord Hoogeveen DR
360 SealTeq Group BV, Martin van der Leest Stadskanaal GR
361 Sempergreen, Sander Scheper en Kees Spanjer Odijk UT
362 Sertum, Wibo van de Klippe Delft ZH
363 Sherpas Proyects, Jacob Zwinderman Groningen GR
364 Siemens Nederland, Louis Bekker Den Haag ZH
365 Sijperda-Hardy adviesbureau, Klaas Brandsma IJlst FR
366 Sirius Solar, Theo Hoek,  Roden DR
367 SKEPP, Mathios Zeka Almelo OV
368 SNH Architecten, Cor Haasjes Zwolle OV
369 Solidhome Group BV, Robert Middendorp Ede GLD
370 Solmade Energy, Micha Helmink Ridderkerk ZH
371 Soprema BV, Rene Jansen Groningen GR
372 Spectral Energy, Stefan Kop Amsterdam NH
373 SPIE groep, Martijn de Ruijter Utrecht UT
374 Starrk houtbouwsystemen, Henry van Ee Veenendaal UT
375 StartBlock, Tony Moll Emmeloord FLD
376 StartCirculair, Marijn Muller Amsterdam NH
377 Stichting Building for Good, Gertjan Bruins Zwolle OV
378 Stichting Insert, Peter Kreukniet Veenendaal UT
379 Stichting Landgoed DeCamping, Drewes Wildeman t Zandt GR
380 Stichting Living Daylights, Otta Harsta Amsterdam NH
381 Strobouw, Wouter Klijn Haaren NB
381 Sto Isoned bv, Rob de Jong Tiel GLD
382 Straman Advies, Sam Onder Amsterdam NH
383 Straw Blocks Systems, Pim Hondeveld Gelselaar GLD
384 Strobouw Nederland, Wouter Klijn Oisterwijk NB
385 Strukton Prefab Beton, Jan van Stratum Utrecht UT
386 Studio Schaeffer, Mischa-Marah Wullems Den Haag ZH
387 Studio VK, Katinka van der Koogh Bodegraven ZH
388 Studio Wae, Tynke van den Heuvel Utrecht UT
389 Superuse, Jos de Krieger Rotterdam ZH
390 SUS Ateliers, Dominic Tegelbeckers Rotterdam ZH
391 Suwotec, Lammert de Wit Groningen GR
392 Synarchio Architecten, Ir. Roeland-Jan Pijper en Ir. Duco D.A. van Overschot Ede GLD
393 Synarchis BV, Danny Floren Oud Heusden NB
394 Tala natuurlijk bouwen, Victor de Beus Broekland OV
395 Talen Vastgoedonderhoud, Rob Withaar Apeldoorn GLD
396 Tardis Innovations BV, Willem Neeleman Amsterdam NH
397 Tasche Staalbouw, Coen Wesselink en Rick Frons Tubbergen OV
398 Team Wallas, Dirk van der Ven Enschede OV
399 Technische Unie, Willem Peters Zwolle OV
400 Techtron, Rob Stoffer Ede GLD
401 Techval BV, Gertjan Schoones Nuland NB
402 Ten Brink bouwgroep, Marlon Stege Varssenveld GLD
403 Ten Brinke Services bv, Marlon Stege Varssenveld GLD
404 The Green Village, Willy Spanjer Delft ZH
405 The New Builders, Leo Nieuwenhuis  Rijssen OV
406 The OffIs Group, Hein Reuskens Apeldoorn GLD
407 The Taraxacum Foundation, Ton Damen Amsterdam NH
408 The Way We Build, Arjen Aarnoudse Amsterdam NH
409 The-Modular Movement, Steven de Bruijn Amsterdam NH
410 Thys + Gutberlet Architectuur, Derk Thijs Middelburg ZLD
411 Tierrafino, Catherina Giskes en Yvonne de Vries Amsterdam NH
412 Tillen, Ivo van Donselaar Utrecht UT
413 Tiwos, Emil Kint Tilburg NB
414 TNO, Naomi Montenegro Navarro, Erik Carton Utrecht UT
415 TopCasco, Kees van Wuyckhuyse Kapelle ZLD
416 Toppresentaties, Patrick van Gils Zaandam NH
417 Transitieagenda Circulaire Bouweconomie, Irma Thijssen Utrecht UT
418 Tremco Illbruck, Nico van de Meer Arkel ZH
419 TU Delft, Willem Haverkort, Edwin Koose Delft ZH
420 TU Twente / Gunya Strategic Development, Rogier de Haan Doetinchem GLD
421 Turner, Jaap Vogelaar Leusden UT
422 TVB Academy, Robert Lubken Capelle aan de IJssel ZH
423 Unbrick, Merlijn Storm van Leeuwen Ede GLD
424 Urban Living Lab Breda, Henk van Houten Breda NB
425 Urban Matter Concepts, Dieuwertje Bakker-den Hartog Hilversum NH
426 Van de Sluis, Ben Leusink Genemuiden OV
427 Van den Brink Staalbouw, Aniek Averesch Nijverdal OV
428 Van der Horst aannemers Mill GLD
429 Van der Wiel, Germ van der Wiel Drachten FR
430 Van Dorp installatie Eric Hommes Groningen GR
431 Van Hattum en Blankevoort, Jean-Paul Adema Rijssen OV
432 Van Rossum Raadgevende Ingenieurs, Gerben van der Meijde Rotterdam ZH
433 Van Veen Architecten, Evelien van Veen Rotterdam ZH
434 Van Wijnen, Marije Kamphuijs Groningen GR
435 VBI, Mustafa Yurttas Utrecht UT
436 VDLP Architecten, Marc van der Linden Eindhoven NB
437 VDM Woningen, Pieter Bouma Drogeham FR
438 Veldman architecten, Erwin Veldman Middelburg ZLD
439 Velux, Michael Sombroek en Ronald Bal Utrecht UT
440 Ventus, Edwin Koose Rijswijk ZH
441 Verkoelen Dakspecialisten, Erik Maas Weert LB
442 VHG branchevereniging voor hoveniers, Mario Geuze Houten UT
443 VIAC adviesbureau bouwfysica, Paul Vink Houten UT
444 VKP Bouw, ArtJan van Kooten, Matthias van Burg en Vincent Bliek Kapelle ZLD
445 VKP Bouw, Michel Bakker Kapelle ZLD
446 Vogelbescherming, Femke Jochems Zeist UT
447 VolkerInfra Futurelab, Niek Ridderbos Nieuwegein UT
448 VolkerWessels, Maarten Bonsing Amersfoort UT
449 Voorbij Prefab BV, Floris van Dam Amsterdam NH
450 Vorm, Norbert Schotte Berkel en Rodenrijs ZH
451 Voskamp groep, Mark Scholten,   Hengelo OV
452 VP Delta, Marjan Kreijns Delft ZH
453 W2N Engineers, Rinse Wiersum Drachten FR
454 Wageningen Universiteit, Joop Spijker Wageningen GLD
455 Waterland projecten, Hans Polderman Goes ZLD
456 Waterland projecten, Rick de Vlieger Goes ZLD
457 Welhuis beheer BV, landschap beheer, Louis Welhuis Rossum OV
458 Werkstatt, Raoul Vleugels Eindhoven NB
459 Wetterskip Fryslan, Karel Veeneman Leeuwarden FR
460 Willemsen Veendendaal, Piet Willemsen Veenendaal UT
461 Witec, Jan Hoekstra Stadskanaal GR
462 WRK Architecten, Gert Jan Knevel Amsterdam NH
463 WUR,  Joop Spijker, Bas Breman, Robbert Snep Eindhoven NB
464 YNNO, Frederik van Steenbergen Utrecht UT
465 Zwirs Horti Kassenbouw, Mike Zwirs Honselersdijk ZH