Betrokken bedrijven

Betrokken bedrijven

Wij danken alle bedrijven en organisaties in heel Nederland die zich inzetten voor de SMARTCirculair studententeams. Op de foto: Kick off Noorderpoort Stadskanaal

Dankzij de samenwerking met onderstaande bedrijven en organisaties is de SMARTCirculair Bouw OntwerpChallenge uitgegroeid tot een landelijke wedstrijd van formaat. Samen zorgen we jaarlijks voor honderden klimaatambassadeurs en mogelijk ook uw jong professionals in de nabije toekomst.

Deze bedrijven zetten zich belangeloos in voor studenten en hun docenten. Bedrijven in de regio zorgen voor kennisverdieping door workshops, masterclasses en gastlessen te geven bij hen op lokatie of op de school.

En tijdens de SMARTCirculair evenementen zoals de kick off, de landelijke excellence dag en de finale dag stellen zij tijd, materialen en middelen ter beschikking in de vorm van de vele workshops, experimenteerlabs, als adviseur, keynote speaker en nog veel meer.

 

 

 

 

Maak kennis met de vele bedrijven waarmee we samenwerken

 

1 12 Build, Peter Brouwer Enschede OV
2 19 Het Atelier, Erik van Schijndel Zwolle OV
3 4Silence, Ysbrand Wijnant Enschede OV
4 Aannemersbedrijf de Jong B.V., Jan de Jong Oosterwolde FR
5 ABC Nova, Dennis Tonningen Utrecht UT
6 abtWassenaar Groningen, Ronald van der Bij,  Jari Dijkema Groningen GR
7 AC Consult, Fieldlab Boxtel Eemnes UT
8 Accenture BV, Henk Bijl Amsterdam NH
9 Add-Vision, Cees Willem Koorneef Vlissingen ZLD
10 Adviesbureau Cor, Cor van Dijken Zwolle OV
11 Aebi Schmidt Nederland, Nido Holten, zoutstrooiwagens  Holten OV
12 Aedes vereniging van woningcorportaties, Anne van Stijn en Maarten Georgius Den Haag ZH
13 Aeres Tech, Tim Exoo Ede GLD
14 Agmo Crop Productions, Fieldlab Boxtel Boxtel NB
15 Alba Concepts, Woud Jansen Rosmalen NB
16 Alcedo, Freddy Rutterkamp Holten OV
17 Alliander, Pallas Agterberg Arnhem GLD
18 Allicht, Gerrit Baron van Coeverden Etten-Leur NB
19 AmperaPark, Ramon Hansté Enschede OV
20 Antea Group, Joris Knigge Breda NB
21 Arcadis, Luc Veeger Amersfoort UT
22 Archi3o, Renz Pijnenborgh en Kim Verhoeven Den Bosch NB
23 Architect Arnold Homan Oosterzee FR
24 Archiview, Jack van der Palen Groningen GR
25 Arkom Windpower/Voorzitter Harold Lever Papendrecht ZH
26 ARX Architecten, Alfonso Wolbert Hengelo OV
27 Atelier Arnhem West, Vincent van Bruggen Arnhem GLD
28 Avans Centre of Expertise Biobased Economie, Douwe Frits Broens Breda NB
29 B2B Networks, Ferdinand van Bergen Breda NB
30 BAM, Stefano Tomé Bunnik UT
31 Bamboe Bouw Nederland, Melger Hulsebos Beverwijk NH
32 Bank15, Jerry Opier Tilburg NB
33 Batenburg EnergieTechniek, Ronald Berkhout Capelle aan de IJssel ZH
34 Berenschot Adviserend Architecten, Maartje Berenschot Bolsward FR
35 Besa, Robert Jipping Borger GR
36 Bessels Architekten, Robert-Jan Pel Twello GLD
37 Betonvereniging, Henk Wapperom Gouda ZH
38 Binx Smartility, Remco Balvert Groenlo GLD
39 Biodivers BV, Peter de Groot Oudewater UT
40 Biomimicry, Lydia Fraaije, Linday Cafsia Utrecht UT
41 Biosintrum, Ineke Lemmen Ooststellingwerf FR
42 Bizgoods, Fleur Olde Heuvelt Amsterdam NH
43 Blossom architecture, Leyla Godoy Zwolle OV
44 BOEi, Joost de Bruijn Amersfoort UT
45 Bork Groep, Roelof Bork Stuifzand DR
46 Bostic Nederland BV, Nick Haring Roosendaal NB
47 Bouwbedrijf Buiteveld, Jacob Koopmans Oosterwolde FR
48 Bouwbedrijf Doornenbal, Mart Doornebal Appelscha FR
49 Bouwcentrum Nobel, Wim Ten Bolscher Lochem GLD
50 Bouwend Nederland, Arjen Walinga, Fries Heinis, Wilbert Schellens Zoetermeer ZH
51 Bouwgenoot Bouwkundig Adviesbureau, Gerrit Ruesink Deventer OV
52 Bouwgroep Dijksma Draisma, Wietse de Vries Dokkum FR
53 Bowinn, Martin van der Veen Dokkum FR
54 BPD Gebiedsontwikkeling, John van den Heuvel Amsterdam NH
55 Braaksma & Roos architecten, Lucia van der Horst, Allard de Goeij Den Haag ZH
56 Brabantse OntwikkelingsMaatschappij BOM, Paul Gosselink Tilburg NB
57 Breman Installaties, Dave Nouris Genemuiden ZLD
58 BuAs Breda, Hans Quak Breda NB
59 Building Balance, Jan Willem van de Groep Almere FL
60 Building for Good, Cor van Dijken Zwolle OV
61 Built by Nature, Peter Fraanje Amsterdam NH
62 Bureau 1232, Henk Odijk Groningen GR
63 Bureau SLA, Peter van Assche Amsterdam NH
64 Bureau Zeep, Jeroen Pot Amersfoort UT
65 BurgSolar, FieldLab Boxtel Amsterdam NH
66 Buro Boot, Maarten Baan Veenendaal UT
67 Buro MA.AN, Sven van Oosten Zwolle OV
68 Buro Ruimte en Groen, José Simonse Borssele ZLD
69 Business Energy, Robert Wit Den Bosch NB
70 C2C Bouwgroep, Kees Verweel Deventer Profielen  Breda NB
71 CADvisual Benelux, Joost Wijnen Uden NB
72 Carlisle Kampen, Benno Nijenhuis Kampen OV
73 Centrum Hout, Paul van den Heuvel Almere FL
74 CFP Green Buildings, Orin Tijsse Klasen Apeldoorn GLD
75 Circl is onderdeel van de ABN Amro Amsterdam NH
76 Circo!, Stella van Himbergen Utrecht Ut
77 Circulair Friesland, Heleentje Swart  Leeuwarden FR
78 Circular Designgroep, Joris Ketelaars Venlo LB
79 Circulus Biobased materialen, Jaap Timmers  Buren GLD
80 Cirkel Lab, Stella van Nieuwkerk, Rutger Buch Amsterdam NH
81 Cirkelstad regio Gelderland, Wytze Kuijper Apeldoorn GLD
82 Cirkelstad regio Utrecht, Wytze Kuijper  Utrecht UT
83 Cirto, Angela Groothuis, Zwolle OV
84 Climate CleanUp, Sven Jense, Sacha Brons en Bert van Valenberg Amsterdam NH
85 Coen Hagedoorn Bouwgroep, Bouw Hiemenga Amersfoort UT
86 Composites NL, Rudmer Heij  Bussum GR
87 Contek Serooskerke BV, Rick de Vlieger  Serooskerke ZLD
88 Copijn landschapsarchitectuur, Willem Horst Utrecht UT
89 Cradle to Cradle Expolab, Bas van de Westerlo Venlo LB
90 Darel BV, Jelte Bosma en Albert Paardekam Rotterdam ZH
91 De Betonvereniging, Henk Wapperom Gouda ZH
92 De Brokkenmákers, Hylke Faber Amsterdam NH
93 De Groene Druppel, Mirko van Ingen Amsterdam NH
94 De Groot Groep, Jacques Mathijsen  Voorschoten ZH
95 De Groot Installatiegroep, Jacques Mathijsen  Emmen DR
96 De Groot Planontwikkeling, Folkert de Groot Stadskanaal GR
97 De Groot Vroomshoop Bouwsystemen, Rene Jansen Vroomshoop OV
98 De Jonge Klimaatbeweging, Anne Wilbers Amsterdam NH
99 De Kok Bouwgroep, Bas de Kok Bergen op Zoom NB
100 De Kok Holding, Leon de Kok Bergen op Zoom NB
101 De Kok, Leon de Kok Bergen op Zoom NB
102 De Lighthouse Club, Ad van Luijt Rotterdam ZH
103 De Meeuw, Frank van Ooyen en Ronald Slaats Oirschot NB
104 de Vries Installatietechniek, Jeroen van der Geest Leeuwarden FR
105 De Waal Consulting en Funderingstechnieken, Jan de Waal Nieuwerkerk aan den IJssel ZH
106 De Woningbouwers, Coen van Rooyen Rijswijk ZH
107 Debets BVm Frans Debets Amsterdam NH
108 DEDRIE Architecten, Ger Rosier Schimmert LB
109 Deerns Ingenieursbureau, Peter Buurman Den Haag ZH
110 Den Ouden Groep, Fieldlab Boxtel Schijndel NB
111 Deventer Profielen, Kees Verweel Breda NB
112 DGMR Bouwfysica, Antwan van Haaren, Mieke Timmerman, Abel Mensink Arnhem GLD
113 DigiWorld 3D, Erwin Veldman Middelburg ZLD
114 Dillen Bouwbedrijf, Cees van Dillen Culemborg GLD
115 Doc33, Henk Heeres Hoogeveen DR
116 Dockwize, Marijn Heere Vlissingen ZLD
117 DonkerVeenstra, Reint Donker Drachten FR
118 DOOR architecten, Saskia Oranje Amsterdam NH
119 Dun Agro, Herman Kaijser Oude Pekelaar GR
120 Dura Vermeer, Daan Posthouwer Utrecht UT
121 DURA Vermeer, Samira Kassttar Rotterdam ZH
122 Durocan Fieldlab Boxtel Mierlo NB
123 Dusseldorp Aannemersbedrijf, René Plaggenburg Lichtenvoorde OV
124 Dutch Climate Systems, Arthur van der Lee Bleiswijk ZH
125 Dutch Design Studio, Michel Stomphorst Barneveld GLD
126 Dutch National Youth Council, Joris van Schie Utrecht UT
127 Duurzaam Thuis Twente, Zwerius Kriegsman  Hengelo OV
128 Duurzaamheid.nl, Annemarie Rakhorst Den Bosch NB
129 DW Prefab, Douwe Leerstra Serooskerke ZLD
130 Dynteq, Rob Lenferink Enschede OV
131 E-Connection, Ton Hierdes Bunnik UT
132 E-Trucks, Andre Beukers Westerhoven NB
133 E4S Consult B.V.,Frank Zegers Wageningen GLD
134 Earth Kweek, Marijn van Rossum Vianen UT
135 Eco-Logisch, Jeroen Koorevaar Leimuiden NH
136 Eco-Makelaar, Richard de la Roy Venlo LB
137 Ecoboard International, Waldo Prilon Delft ZH
138 Ecobouw Nederland, Fred van de Burgh  Wageningen GLD
139 Ecobouw Salland, Rens Borgers Heino OV
140 Ecocert Emmen, Thom Wubs Emmen DR
141 Ecocert, Maarten den Ouden Groningen GR
142 EcoCoatings, Ernst de Nobel Den Haag ZH
143 Ecodorp Boekel, Ad Vlems Boekel NB
144 EcoGroen advies&ingenieursbureau, Guus Engelbertink Zwolle OV
145 Ecomarketeer, Lars van Beusekom Rotterdam ZH
146 Ecoras, Cor Kamminga Groningen GR
147 EkoFLin BV, Hugo Immink Bavel NB
148 Ekotex, Victor Franke Bunschoten-Spakenburg UT
149 EKwadraat, Andries Metz, Jan Hemrica, Jan Zuidema Leeuwarden FR
150 Empuls, Rob van Buitenen Den Bosch NB
151 ENDTer Bouwkundig advies, Ernst N.D. Terpstra Groningen GR
152 Energy Abundance, Casper Boom en  Karsten van Asdonk  Utrecht UT
153 EnTrance Groningen, Candida Godefroy Groningen GR
154 Enveo, Harm van den Brand Tilburg NB
155 Epea, Hein van Tuijl Eindhoven NB
156 Era Contour, Mildred Pijnenborg Zoetermeer ZH
157 Erasmus R’Dam, Derk Loorbach Rotterdam ZH
158 Erfdelen, Pieter Parmentier Olst OV
159 Ex-Interiors Architecten, Martijn van Silfhout Nieuwegein UT
160 Fabel Film, Johannes van Beeck Tilburg NB
161 Feenstra, Harry Slump Tilburg NB
162 Fibercore Europe, Martijn Veltkamp Rotterdam ZH
163 Field Factors, Wilrik Kok Delft ZH
164 Firan, Douwe van der Meer Arnhem GLD
165 FlexWoning, Thijs van Gestel Veenendaal UT
166 Floating Solar, Nick van Druten Rhenen UT
167 Forest Living, Boy Rolloos Zwolle OV
168 Fraai Architecten, Lydia Fraaije Den Bosch NB
169 Frans Beune landschap en stedenbouw, Frans Beune Assen DR
170 Frantzen et al Architecten, Tom Frantzen Amsterdam NH
171 Friso Bouwgroep, Jan Wageman Leeuwarden FR
172 Future Builders. Arjan Wallinga Zoetermeer ZH
173 Futurelab Eindhoven, Niels Bultink Eindhoven NB
174 Geldersche Houtbouw BV, Goos Mulder Kootwijkerbroek FLD
175 Gemeente Dantumadiel, Peter van Noort en Michiel Oosterhagen Damwald FR
176 Gemeente Haarlemmermeer, Martin Bastiaans  Hoofddorp NH
177 Gemeente Utrecht Innovatie & Social Return,Martin Jansen en Jochanan Nagel Utrecht UT
178 Gemeente Zoetermeer, Reinoud Bakker, Alex Berendsen, Richard den Blanken  Zoetermeer ZH
179 GEP regenwater, Fred Prins Arkel ZH
180 Get-Agrip, Lieneke de Wolf  Terneuzen ZLD
181 Geveke Elektro, Menno Geveke Westvoorne ZH
182 Gideonstribe, Norbert Schotte Houten UT
183 Goes Engineers, Diederik Wagenaar Middelburg ZLD
184 Good Light Group, Jan Denneman Eindhoven NB
185 Green Fiber, Jaap Timmers Ridderkerk ZH
186 Green Giraffe, Joel Nolten Utrecht UT
187 Greenpaints, Erik Waanders  Enter OV
188 Greenport Venlo, Mirabel Blokland en Rene Postulart Venlo LB
189 GreenTogether BV, Wim-Heerke Spronk Angerlo GLD
190 Greenworks, Gerard Hospers Breda NB
191 Groene Bouwmaterialen, Koert en Stephan Oud-Heusden NB
192 Groothuis Bouwgroep, Willem Jan van de Worp Genemuiden OV
193 H2A studio, Peter Groot Arnhem GLD
194 H2Point, Paul Smits Made NB
195 HAN, Ab Ruitenbeek Arnhem GLD
196 Hanze Hogeschool, Steven de Bo Groningen GR
197 Heijmans Bouw, Jan Willem Burgmans,  Rosmalen NB
198 Heijmans, Pim Ketelaars Rosmalen NB
199 Hempflax, Eelkje Oldenburger Oude Pekela GR
200 Hemubo, Michel Vissere Almelo FLD
201 Hertalan EPDM Dakdekking, Benno Nijenhuis Kampen OV
202 Hesco Bouw, Fokkovan Calker Stadskanaal GR
203 Het Groene Brein, Antoine Heideveld Utrecht UT
204 HoCoSto, Siebe Geerts Zundert NB
205 Hogeschool Rotterdam, Karlo Heijnen Rotterdam ZH
206 Hogeschool van Amsterdam, Walther Ploos van Amstel  Amsterdam NH
207 Holland Composites BV, Pieterjan Dwarshuis Lelystad FLD
208 Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier, Karel Bruin – Baerts Heerhugowaard NH
209 Hoogte 2 Architecten / H2A studio, Peter Groot Arnhem GLD
210 Hoppenbrouwers Installatietechniek, Rene van Loon Udenhout NB
211 HT Greenhouses, Axl van der Kruk De Lier ZH
212 Huisman Bouwmanagement, Anne Huisman en Willem Jan Huisman Epse OV
213 HuneBouw, André Baron Hoogeveen DR
214 I’M architecten, Marting Kleine Schaars Deventer OV
215 ICDubo, Maurice van der Meer Rotterdam ZH
216 ICS Adviseurs, Jan Willem van Kasteel Zwolle OV
217 Idealis Studentenhuisvesting, Nico Stunnenberg Wageningen GLD
218 IHOG, Jakob Zwinderman Veendam GR
219 IMd Raadgevende Ingenieurs, Pim Peter  Rotterdam ZH
220 Inbo, Hermen Smelt en Rien van Egdom Woudenberg GLD
221 Inbo, Jochem Kok Amsterdam NH
222 Ingenii Bouwinnovatie, Peter Kuindersma Harderwijk OV
223 Inn Between, Mirjam te Bokkel Nieuwegein UT
224 Innovatiepunt ‘KAAP’, Cees Willem Koorneef Vlissingen ZLD
225 Insida Vormgeving, Maartje van Lieshout Boxtel NB
226 Interface, Geanne van Arkel Scherpenzeel GLD
227 Isolco houtwol/cementplaten, Arjan Weisink Maarheeze NB
228 ITN Installatietechniek, Michiel Dekens Ede GLD
229 Iv-Bouw b.v., Michiel Flikkema Papendrecht ZH
230 JMB Bouw, Joshua Brunsveld Amsterdam NH
231 Joint Origin, John Olie Arnhem GLD
232 Jong RES, Charlotte Boer Leeuwarden FR
233 Jonge klimaatbeweging, Jan Haak Utrecht UT
234 Joosten Ecodak, Geert-Jan Derksen Bemmel GLD
235 Joris Verhoeven Architectuur, Joris Tilburg NB
236 Jorritsma Bouw, Hans Jorritsma Leeuwarden FR
237 JRT Bouw, Ton Peters, Jamaica Ruyters Echt LB
238 KAW architecten, Reimar von Meding Rotterdam ZH
239 Kerklaan Greenhouses, Rick van Buijtene Berkel en Rodenrijs ZH
240 Keyport Limburg, Ton Hagelstein Weert LB
241 KLM, Erik Felëus  Amsterdam NH
242 Koola, Majorie Kool Amsterdam NH
243 Koopmans bouwgroep, Bram Bevers Enschede OV
244 Kuijpers Ecopartners, Ron Lemmen Rotterdam ZH
245 Lagemaat – Arend van de Beek, Gerd-Jan Jongerman Heerde GLD
246 Lefier, Henk Telkamp Stadskanaal GR
247 Lenfering, Carlus Lenferink Zwolle OV
248 Leren voor Morgen, Daan de Kruijf Woerden ZH
249 Lesscher installatietechniek, Alex Lesscher Saasveld OV
250 Lievensen ingenieurs Apeldoorn, Eric van den Broek Apeldoorn GLD
251 Lievensen ingenieurs Breda, Margriet KRÜSE Breda NB
252 Lister Buildings, Robert Schellekens Den Bosch NB
253 LJ Solutions, Roel Tromp Hardenberg OV
254 LKSVDD architecten, Martin Huiskes  Enschede OV
255 LMG reclamebureau, Perry Kentin Goes ZLD
256 LocalWise, Fedde Jorritsma Ter Apel GR
257 LOGUS Bouwmaterialen, Christiaan Strating Vlissingen ZLD
258 Lola Landschapsarchitecten, Peter Veenstra Rotterdam ZH
259 Lucrato, Gerrie van Sunder Apeldoorn GLD
260 M-frame Staalframebouw BV, Peter van Gent Zwartemeer DR
261 M3E Groep: Advies- en Ingenieursbureau, Nick Kuhlemann Capelle aan de IJssel ZH
262 Maartje Steijvers Coaching en Advies, Maartje Venlo LB
263 Madelon Bruins, social media influencer  Enschede OV
264 Magnify Marketing, Wessel Hebing Rotterdam ZH
265 Magnolia Tuinontwerp, Nienke Plantinga, landschapsarchitect Hattem OV
266 Maiburg, Leon van Dun Waalwijk NB
267 MakePort Mercurius, Maarten van der Vlist Stadskanaal GR
268 Maris Projects Fieldlab Boxtel Schijndel NB
269 MDB BV, Sharukh Murg Bergambacht ZH
270 Megaborn, Niels van Amstel en Jasper Pat Waardenburg GLD
271 Meijs Ingenieurs, Dick van Veelen Wateringen ZH
272 Merwede LAB, Mirjam Schmull Utrecht UT
273 Metabolic, Chris Monaghan Amsterdam NH
274 Mewa Plastics Fieldlab Boxtel Schijndel NB
275 MH Interieurdesign, Marian Hettelaar ‘s-Heerenberg GLD
276 Mijn GemeenteDichtbij, Wilfred Clement Boxtel NB
277 Mijn Waterfabriek, Johan Bel  Hardenberg OV
278 MOOI | H+N+S Landscape Architects, Jandirk Hoekstra Amersfoort UT
279 MOOI, Marlies van Diest Baarn UT
280 MOOS, Joost Hoffman Amsterdam NH
281 Mulder Aannemersbedrijf, Alwie Mulder Beckum OV
282 MVO Nederland, Ruud Koornstra Utrecht UT
283 MVSA architecten, Roberto Meyer Amsterdam NH
284 NarrativA Architecten, Shi van Vlijmen Houten UT
285 Nationaal Coördinator Groningen, Ronald Kuik Groningen GR
286 Nationaal Kenniscentrum Biobased Bouwen, Xander de Bruine Almere FL
287 Natuur & Milieu, Marjolein Demmers Utrecht UT
288 Natuurinclusief ontwerpen, Kim van der Leest Velp GLD
289 Natuurlijk Bouwen BV, Jesse ten Have Ooststellingwerf FR
290 Neon Life, Roel Tromp Hardenberg OV
291 NEPROM, Claudia Bouwens Voorburg ZH
292 Netwerk Conceptueel Bouwen, Olga Görts  Nijmegen GLD
293 NEVAP, Ilja Werkhoven Veenendaal UT
294 New Age Learning, Fieldlab Boxtel Roosendaal NB
295 New Builders, Leo Nieuwenhuis Rijssen OV
296 New Horizon Urban Mining, Michael Baars Amsterdam NH
297 NHL Stenden, Rik Brouwer en Daan Rooijen, BioComposieten Leeuwarden FR
298 Nicola Telderman Coaching Goes ZLD
299 Nieman Raadgevend Ingenieurs, Peter Kuindersma Harderwijk OV
300 Nijhoff architecten, Geert Nijhoff Wierden OV
301 Nijhuis Noord, Nijhuis Bouw BV, Rob Nijhuis Assen DR
302 No Waste Decoration, Monique Dickhaut Hoofddorp NH
303 NSVV, Gerrit van Coeverden Ede GLD
304 NUR-Holz, Houtbouw, Jos Wagemans Alblasserdam ZH
305 Okra Landschapsarchitectuur, Wim Voogt Utrecht UT
306 Omnia Wonen, Richard Winters Harderwijk OV
307 Omrin, Meinard Kuipers Heerenveen FR
308 ooz.nl, Henk Kaptein Zwolle OV
309 Optigrün Benelux, Henk Vlijm Nijkerk GLD
310 OrangeGas, Marcel Borger Heerenveen FR
311 Orga Architect, Daan Bruggink en Steven van Leeuwen  Nijmegen GLD
312 Pellikaan Bouwbedrijf BV, Hein Arntz Tilburg NB
313 Pi de Bruijn co-architect van Architekten Cie Amsterdam NH
314 Pioneering, Alfonso Wolbert Enschede OV
315 Plant-E, Daniel Groen Wageningen GLD
316 Plegt Vos, Klaartje Molthof Utrecht UT
317 Plekvoor, Bardo Mutsaers Soesterberg UT
318 Plugin City, Marc van der Linden Eindhoven NB
319 Pro Suber, Arnoud Hanenburg,  Tilburg NB
320 Productdesign en kunst van afvalmaterialen Tijn van Orsouw Arnhem GLD
321 Provincie Noord-Holland, Jan Wijkhuizen (mobiliteit) Haarlem NH
322 Provincie Utrecht, Derk Dohle (mobiliteit) Utrecht UT
323 Qbus Duurzaam BV, Tijmen Jansen Rosmalen NB
324 Raab Karcher, Gerhard Hospers Ede GLD
325 Ravenkop Urban Strategies, Wouter Spijkerman Utrecht UT
326 Reel BV, Berend Matzinger Roermond LB
327 ReintenInfra, Herman Reinten en Karin Rog  Oldenzaal OV
328 Remeha, Arthur van Schayk Apeldoorn GLD
329 Rendo Netwerken, Bastiaan Meijer Meppel ZH
330 Renewbuilding BV, Wim-Heerke Spronk Oud Alblas DR
331 Rentmeester 2050, Maurice Beijk Enschede OV
332 Rijksrederij RWS, Loek Verheijen en Bianca Janssen Utrecht UT
333 Rijnboutt Architecten, Rozemarijn de Jong, Joost Verheus Amsterdam NH
334 Ro-Ad Architecten, Ro Koster Bergen op Zoom NB
335 Ro&Ad architecten, Ro Koster Middelburg ZLD
336 Rockwool Nederland, Hans Spronken Roermond LB
337 Roggebotstaete, Guus van der Ven Dronten FLD
338 Roobeek Advies, Henry de Roo Emmen DR
339 Rothuizen Architecten Stedenbouwkundigen, Erik van der Valk Middelburg ZLD
340 Royal Dak / Soprema Group Leeuwarden FR
341 Royal Haskoning DHV, Gijs Joosen, Ruben Roelofs Amersfoort UT
342 Royal Schiphol Group, Erik Felëus Amsterdam NH
343 Roza Ontwerpbureau, Pieter Roza Wageningen GLD
344 Rtunda, Jeroen de Putter Hilversum NH
345 Rutte Groep, Youri Rutte Amsterdam en Zaandam NH
346 RWS Bouw, Wouter Wingelaar Sliedrecht ZH
347 RWS Zeeland, Kees Steenepoorte Middelburg ZLD
348 RWS, Zwolle, Henk Looijen Zwolle OV
349 Salverda, Arjan Berends ’t Harde OV
350 SBS Smart Building Design, Ger van der Zanden Rotterdam ZH
351 Schöck Nederland B.V., Jeroen Troost Apeldoorn GLD
352 SDG Noord, Anita van der Noord Hoogeveen DR
353 SealTeq Group BV, Martin van der Leest Stadskanaal GR
354 Sempergreen, Sander Scheper en Kees Spanjer Odijk UT
355 Sertum, Wibo van de Klippe Delft ZH
356 Sherpas Proyects, Jacob Zwinderman Groningen GR
357 Siemens Nederland, Louis Bekker Den Haag ZH
358 Sijperda-Hardy adviesbureau, Klaas Brandsma IJlst FR
359 Sirius Solar, Theo Hoek,  Roden DR
360 SKEPP, Mathios Zeka Almelo OV
361 SNH Architecten, Cor Haasjes Zwolle OV
362 Solidhome Group BV, Robert Middendorp Ede GLD
363 Solmade Energy, Micha Helmink Ridderkerk ZH
364 Soprema BV, Rene Jansen Groningen GR
365 Spectral Energy, Stefan Kop Amsterdam NH
366 SPIE groep, Martijn de Ruijter Utrecht UT
367 Starrk houtbouwsystemen, Henry van Ee Veenendaal UT
368 StartBlock, Tony Moll Emmeloord FLD
369 StartCirculair, Marijn Muller Amsterdam NH
370 Stichting Building for Good, Gertjan Bruins Zwolle OV
371 Stichting Insert, Peter Kreukniet Veenendaal UT
372 Stichting Landgoed DeCamping, Drewes Wildeman t Zandt GR
373 Stichting Living Daylights, Otta Harsta Amsterdam NH
374 Sto Isoned bv, Rob de Jong Tiel GLD
375 Straman Advies, Sam Onder Amsterdam NH
376 Straw Blocks Systems, Pim Hondeveld Gelselaar GLD
377 Strobouw Nederland, Wouter Klijn Oisterwijk NB
378 Strukton Prefab Beton, Jan van Stratum Utrecht UT
379 Studio Schaeffer, Mischa-Marah Wullems Den Haag ZH
380 Studio VK, Katinka van der Koogh Bodegraven ZH
381 Studio Wae, Tynke van den Heuvel Utrecht UT
382 Superuse, Jos de Krieger Rotterdam ZH
383 SUS Ateliers, Dominic Tegelbeckers Rotterdam ZH
384 Suwotec, Lammert de Wit Groningen GR
385 Synarchio Architecten, Ir. Roeland-Jan Pijper en Ir. Duco D.A. van Overschot Ede GLD
386 Synarchis BV, Danny Floren Oud Heusden NB
387 Tala natuurlijk bouwen, Victor de Beus Broekland OV
388 Talen Vastgoedonderhoud, Rob Withaar Apeldoorn GLD
389 Tardis Innovations BV, Willem Neeleman Amsterdam NH
390 Tasche Staalbouw, Coen Wesselink en Rick Frons Tubbergen OV
391 Team Wallas, Dirk van der Ven Enschede OV
392 Technische Unie, Willem Peters Zwolle OV
393 Techtron, Rob Stoffer Ede GLD
394 Techval BV, Gertjan Schoones Nuland NB
395 Ten Brink bouwgroep, Marlon Stege Varssenveld GLD
396 Ten Brinke Services bv, Marlon Stege Varssenveld GLD
397 The Green Village, Willy Spanjer Delft ZH
398 The New Builders, Leo Nieuwenhuis  Rijssen OV
399 The OffIs Group, Hein Reuskens Apeldoorn GLD
400 The Taraxacum Foundation, Ton Damen Amsterdam NH
401 The Way We Build, Arjen Aarnoudse Amsterdam NH
402 The-Modular Movement, Steven de Bruijn Amsterdam NH
403 Thys + Gutberlet Architectuur, Derk Thijs Middelburg ZLD
404 Tierrafino, Catherina Giskes en Yvonne de Vries Amsterdam NH
405 Tillen, Ivo van Donselaar Utrecht UT
406 Tiwos, Emil Kint Tilburg NB
407 TNO, Naomi Montenegro Navarro, Erik Carton Utrecht UT
408 TopCasco, Kees van Wuyckhuyse Kapelle ZLD
409 Toppresentaties, Patrick van Gils Zaandam NH
410 Transitieagenda Circulaire Bouweconomie, Irma Thijssen Utrecht UT
411 Tremco Illbruck, Nico van de Meer Arkel ZH
412 TU Delft, Willem Haverkort, Edwin Koose Delft ZH
413 TU Twente / Gunya Strategic Development, Rogier de Haan Doetinchem GLD
414 Turner, Jaap Vogelaar Leusden UT
415 Unbrick, Merlijn Storm van Leeuwen Ede GLD
416 Urban Living Lab Breda, Henk van Houten Breda NB
417 Urban Matter Concepts, Dieuwertje Bakker-den Hartog Hilversum NH
418 Van de Sluis, Ben Leusink Genemuiden OV
419 Van den Brink Staalbouw, Aniek Averesch Nijverdal OV
420 Van der Horst aannemers Mill GLD
421 Van der Wiel, Germ van der Wiel Drachten FR
422 Van Dorp installatie Eric Hommes Groningen GR
423 Van Hattum en Blankevoort, Jean-Paul Adema Rijssen OV
424 Van Rossum Raadgevende Ingenieurs, Gerben van der Meijde Rotterdam ZH
425 Van Veen Architecten, Evelien van Veen Rotterdam ZH
426 Van Wijnen, Marije Kamphuijs Groningen GR
427 VBI, Mustafa Yurttas Utrecht UT
428 VDLP Architecten, Marc van der Linden Eindhoven NB
429 VDM Woningen, Pieter Bouma Drogeham FR
430 Veldman architecten, Erwin Veldman Middelburg ZLD
431 Velux, Michael Sombroek en Ronald Bal Utrecht UT
432 Ventus, Edwin Koose Rijswijk ZH
433 Verkoelen Dakspecialisten, Erik Maas Weert LB
434 VHG branchevereniging voor hoveniers, Mario Geuze Houten UT
435 VIAC adviesbureau bouwfysica, Paul Vink Houten UT
436 VKP Bouw, ArtJan van Kooten, Matthias van Burg en Vincent Bliek Kapelle ZLD
437 VKP Bouw, Michel Bakker Kapelle ZLD
438 Vogelbescherming, Femke Jochems Zeist UT
439 VolkerInfra Futurelab, Niek Ridderbos Nieuwegein UT
440 VolkerWessels, Maarten Bonsing Amersfoort UT
441 Vorm, Norbert Schotte Berkel en Rodenrijs ZH
442 Voskamp groep, Mark Scholten,   Hengelo OV
443 W2N W2N Constructie Engineers, Rinse Wiersum Drachten FR
444 Wageningen Universiteit, Joop Spijker Wageningen GLD
445 Waterland projecten, Hans Polderman Goes ZLD
446 Waterland projecten, Rick de Vlieger Goes ZLD
447 Welhuis beheer BV, landschap beheer, Louis Welhuis Rossum OV
448 Werkstatt, Raoul Vleugels Eindhoven NB
449 Wetterskip Fryslan, Karel Veeneman Leeuwarden FR
450 Willemsen Veendendaal, Piet Willemsen Veenendaal UT
451 Witec, Jan Hoekstra Stadskanaal GR
452 WRK Architecten, Gert Jan Knevel Amsterdam NH
453 WUR,  Joop Spijker, Bas Breman, Robbert Snep Eindhoven NB
454 YNNO, Frederik van Steenbergen Utrecht UT
455 Zwirs Horti Kassenbouw, Mike Zwirs Honselersdijk ZH
AbangQQ PKV Games AbangQQ LonteQQ Bonus New Member Bonus New Member PKV Games BandarQQ Bonus New Member Sbobet DominoQQ Poker QQ PKV Games pkv agen bola resmi euro 2024 pkv parlay bandarqq PKV Games agen judi bola euro 2024 parlay situs parlay situs parlay slot demo pragmatic redmiqq bandarpkv bagiqq dominoqq pkv situs mix parlay euro 2024 qiuqiu bandarqq id pro bandarqq pkvgames sbobet88 bandar bola euro 2024 dominoqq bandarqq bandarqq bandar qq bandar qq pkv games situs bandarqq bandarqq pkv games bandarq