Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

SMARTCirculair Bouw OntwerpChallenge Finale 18 juni 2025

juni 18 @ 11:00 - 17:00

‘Deze kanjers van het Technova College hebben laten zien dat optoppen een fantastische kans is om woningbouw te versnellen, leefbaarheid te vergroten, duurzaamheid een boost te geven en ook nog eens heel mooi is om naar te kijken en in te wonen. Ze hebben dan ook niet voor niets SMARTCirculair 2025 gewonnen met hun ontwerp!”

Op woensdag 18 juni 2025 gaat het dak eraf tijdens de finale van de SMARTCirculair Bouw OntwerpChallenge 2025.

  • TIP 1: Studenten, geef de streaming link door aan al je supporters want dit wordt weer een onvergetelijk evenement.
  • TIP 2: Genodigden, wilt u verzekerd zijn van een plaatsje, meld u dan gelijk even aan.

Hoe laat?

  • Ontvangst voor pitchers die hun presentatie willen testen: 11:30 uur

  • Inloop teams, opdrachtgevers en genodigden: 11.30 – 12:00u

Livestream vanaf 12.30 uur

  • De Livestream

    kunt u HIER volgen

  • Einde: 17:00u

 

Locatie

  • Hoornbeeck
    Utrechtseweg 230, 3818 ET Amersfoort

Ben je erbij? Vergeet je niet aan te melden

 

 

Of meld je aan VIA DEZE LINK

 

 

 

3D modellen en sound checken

Alle teams nemen hun 3D model mee zodat de jury voor aanvang van de pitches – en nadat ze jullie rapporten hebben doorgenomen – jullie ontwerp kunnen bekijken, beoordelen en bewonderen.

Wil je eerder komen ‘soundchecken’, meld je dan even bij Tanja

 

De finale en de beoordeling van de jury bestaat uit vier onderdelen:

      1. 4 minuten pitch voor jury en publiek

        aangevuld met 4 minuten juryvragen

      2. Visie als bijdrage aan de circulaire bouweconomie

      3. Rapportages kosten/constructie

      4. Tekeningen, materialen, groen/blauwe gebiedsinrichting

      5. 3D presentatie van het prototype

Studententeams pitchen hun ontwerp voor de vakjury waarna de jury een keuze maakt voor het ‘beste’ concept en het doorgerekende model.

 

Programma

11.30 Inloop
11.45 Lunch
12.25 Welkom
12.40 De jury wordt voorgesteld
12.50 Uitleg programma
13:00 Start eerste serie pitches
Alfa College + Noorderpoort
MBO Rijnland
Hoornbeeck College
Firda Sneek
Aventus
Deltion College
14:15 Pauze
14:30 Start tweede serie pitches
MBO Utrecht
Technova
Techniek College Rotterdam
Firda Leeuwarden
ROC Amsterdam
15:30 Jury overleg/ groepsfoto/korte pauze
16.00 Catchbox time
16.10 Wall of fame
16.25 Prijsuitreiking

Alle informatie over de SMARTCirculair finale

  • KLIK HIER voor de jurysamenstelling

  • KLIK HIER en lees de toelichting op de jurybeoordeling en de uitgewerkte SMARTCirculair criteria

  • KLIK HIER en bekijk alle inzendingen van de scholen

Gegevens

Datum:
juni 18
Tijd:
11:00 - 17:00
Evenement Categorieën:
, ,
Evenement Tags:
, ,

Organisator

SMARTCirculair
Telefoon
06 16342889
E-mail
tanja@smartcirculair.com
Bekijk de site van Organisator
https://pkvgamesqqonline.com/https://igov.exeter.ac.uk/https://intechnews.com/https://science.clemson.edu/scinet/
https://alpolac.edu.kz/ru/https://alpolac.edu.kz/learn/pkvgames/https://alpolac.edu.kz/learn/bandarqq/https://alpolac.edu.kz/learn/dominoqq/
https://aenfis.com/cloud/bandarqq/https://aenfis.com/cloud/pkvgames/https://aenfis.com/cloud/dominoqq/
https://cheersport.at/doc/pkv-games/https://cheersport.at/doc/bandarqq/https://cheersport.at/doc/dominoqq/https://cheersport.at/doc/idn-poker/https://cheersport.at/about-us/
https://sigarmas.com/backup/pkv-games/https://sigarmas.com/backup/bandarqq/https://sigarmas.com/backup/dominoqq/
https://arrowblog.joblo.com/https://goldenschmoes.joblo.com/
https://mir.dei.uc.pt/https://dsn2023.dei.uc.pt/
https://lpm.stital.ac.id/https://digilib.stital.ac.id/https://pai.stital.ac.id/https://pgmi.stital.ac.id/
https://www.trg.pt/Apostila/pkvgames/https://www.trg.pt/Apostila/bandarqq/https://www.trg.pt/Apostila/dominoqq/
https://journal-isi.org/https://ovc.bauchistate.gov.ng/https://thailandfoundation.or.th/https://www.riifo.com/id/https://dymm.perlis.gov.my/https://yips.perlis.gov.my/https://maik.kedah.gov.my/https://tourism.perlis.gov.my/https://www.sna.org.ar/
https://ma.feb.usk.ac.id/slot gacorhttps://bsdm.uad.ac.id/https://stiparende.ac.id/